3 puan almak elbette mutlu etti, halen tadını hissedebiliyorum ancak hakem hatalarının(!) her maçta canımızı yakmasından usandık artık!

Baskın, kaliteli, göze hoş gelen bir futbol oynayamadık her zaman olduğu gibi ama deplasmandan 3 puanla dönmek çok güzeldi.

Takımımızı tüm içtenliğimle bu galibiyet için tebrik ediyorum,maşallah.

Galibiyet aldık ama maçın başındaki hakem hatası (!) kabullenilebilecek bir durum değil.

Apaçık ortada olan bir pozisyonu es geçen hakem, maçın gidişatını da değiştirdi, kulübedeki hocayı da saha kenarından uzaklaştırdı.

3 puan almış olmamız, bu hakem hatasını(!) unutacağız anlamına gelmiyor.

BURSASPOR BÜYÜK TAKIMDIR!

Bu zor ve dar günlerimizde, güçsüz olduğumuz bu zamanlarda, fırsat fırsattır diyerek üzerimize çöreklenmeye çalısan herkesin bilmesi gerekir ki Bursaspor boğazında kalır; yutamazsınız, yutturmayız!

Biz bu kışı geçiririz ama yediğimiz ayazı unutmayız.

Evet, çok doğru!

Berbat durumdayız, ligde kalma mücadelesi veriyoruz son zamanlarda ancak aslımız, gururumuz dimdik ayakta, sevdamız dimdik ayakta, elbet bu dibe vuruşun bir de kalkışı olacak.

O zaman işte bizi kendine denk görenler de, bir tekme de biz vuralım diyenler de, dost da(!) düşman da hesap verecek bu tarihin önünde.

Metin Hoca heyheylenmiş demeyin a dostlar... Bugünler de geçecek... Tarih hesap soracak ve hep birlikte bugünlerin acısını çıkaracağız.

İnanın Kurtuluş Savaşı'ndaki Türkiye gibi hissediyorum her şeyi.

Vatan toprakları işgal edilmiş hem içeriden hem dışarıdan. Ancak ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK, Cumhuruyeti ilan ettikten sonra 20 Ekim 1927'de Gençliğe Hitabe'yi kaleme almış ve büyük nasihatlerle bizlere seslenmiştir.

İnanın Bursaspor aklıma düşünce hep aklıma bu hitabe geliyor...

TFF nezninde tüm hiyararşinin en dibinde, lobisiz olsak da, üzerimiz çizilmiş olsa da; cebren ve hile ile aziz armamızın bütün haysiyeti zapdedilmiş olabilir, bütün bu rezaletten daha elim olmak üzere, şehrin dahilinde iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet içinde bulunabilirler. 

Taraftar harap ve bitap düşmüş olabilir.

Ey Bursaspor Taraftarı, işte bu bataklığın içinde dahi vazifen, Bursaspor'u kurtarmaktır.

Muhtaç olduğun kudret, mazindeki tertemiz şampiyonlukta mevcuttur.

Bizler ne kadar kızgın olsak da desteğe devam etmeliyiz.