banner300

Yotube Bursasporx.com

TOFAŞ Fenerbahçe ikinci maçın biletleri tükendi!

Spor Toto Basketbol Süper Ligi play-off çeyrek final maçında TOFAŞ, 26 Mayıs Cuma günü saat 20.30'da TOFAŞ Spor Salonu'nda Fenerbahçe'yi konuk edecek.

Basketbol 25.05.2017, 17:22 25.05.2017, 17:36
TOFAŞ Fenerbahçe ikinci maçın biletleri tükendi!

Mücadelenin biletleri maç gününe kadar tixbox.com.tr'den ve kalması halinde maç günü de 14.00'ten itibaren salon gişesinden satışa devam edilecekti, fakat TOFAŞ resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada biletlerin 1 gün öncesinden tükendiği belirtildi.

TOFAŞ'ta yapılan açıklama şu şekilde "Tofaş spor salonu kapalı gişe! 26 Mayıs Cuma günü 20.30'da oynanacak TOFAŞ-Fenerbahçe maçının biletleri maçtan bir gün önce tükenmiştir"

Ayrıca bilet alan her TOFAŞ taraftarına play-off için özel hazırlanan tişörtler salon girişinde ücretsiz olacak dağıtılacaktır.

Taraftarların dikkat etmesi gereken hususlar
- Salon görevlerinin uyarılarını lütfen dikkate alın.
- Salon içerisinde tribün görevlilerinden yerlerinizin gösterilmesi konusunda yardım alabilirsiniz.
- Bilet ve kombinelerinizin üzerinde yazan blok ve koltukta oturmanızı önemle rica ederiz.
- Fenerbahçe taraftarları biletlerini yalnızca tixbox.com.tr ve kalması halinde maç günü saat 14.00'den itibaren deplasman tarafı gişesinden alabilecek.
- Fenerbahçe taraftarları yalnızca rakip takım tarafına girebilecek, TOFAŞ tribününe rakip takım ürünleriyle girenler salondan çıkarılacaktır.
- Salona girerken parfüm, deodorant, pet şişe, suluk vb. gibi sahaya atılması mümkün olan şeyleri yanınızda bulundurmamanız önemle rica olunur.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@