banner300

Yotube Bursasporx.com

Taraftarlardan Bursaspor Basketbol takımına mangal ziyafeti

Bursaspor Basketbol şubesinin kuruluşundan bu yana desteğini esirgemeyen bir grup taraftar dün akşam Atatürk Stadyumu tribünlerinde teknik heyet ve sporculara mangal ziyafeti verdi.

Basketbol 13.04.2017, 08:00
Taraftarlardan Bursaspor Basketbol takımına mangal ziyafeti

Normal sezonun bitimine 2 hafta kala Cuma günü deplasmanda oynayacakları Gelişim Koleji maçının hazırlıklarını sürdüren Potanın Timsahları, Atatürk Spor Salonu’nda yaptıkları antrenmanın ardından taraftarların düzenlemiş olduğu mangal partisinde buluştu.

Atatürk Stadyumu’nun Spor Salonu’na bakan tribünlerinde taraftarlar ile birlikte yemek yiyen teknik heyet ve basketbolcular yapılan organizasyondan dolayı taraftarlara tek tek teşekkür etti.

Bursaspor Durmazlar Baş Antrenör  Şemsettin Baş yaptığı açıklamada, "Bizleri her zaman sonuna kadar desteklediğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Yıllarca aktif basketbol oynadım ancak böylesine güzel bir organizasyonda bulunmadım. Tarihi başarıların elde edildiği stadyumda, taraftarlarımız ile birlikte yemek yemek bizim için unutulmaz bir an oldu. Bu organizasyonu düzenleyen herkese çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@