Yeşil beyazlı takımın 3 haftadır kazanmasının sevindirici olduğunu ifade eden Başkan Aktaş, şunları söyledi:

“Kısa vade olarak bakarsınız 3 haftadır kazanıyor. Ama milyar borç var. Şakır şakır ödeme yapıyoruz. Kim soruyor bunu? Bursaspor’u seviyorum, Bursasporluyum. Başka şehre gitsem de bu değişmeyecek. Orta ve uzun vadede sağlıklı yapılanmaya ihtiyaç var. Başkan Ömer Furkan Banaz ve ekibine teşekkür ediyorum. Gece gündüz çalışıyorlar. Doğalgazı, elektriği, sporcuların maliyetleri olduğunu kimse unutmasın. Bursa’yı desteğe davet ediyorum. Ziraat Bankası müdürüyle görüşme yaptım bazı konularla alakalı gece yarısı 1’de.

Gençlerimizden daha büyük başarı bekliyorum gelecek sene. Ankaraspor’u ve herkesin 4-5 attığı Tarsus’u yensek play-off’taydık. Son 3 maçı kazandılar. İnşallah daha iyi olacak.

Ekran görüntüsü 2023-04-10 143116

Kongre zamanında herkes beni arar. Bu kulüp Bursa’nın kulübü, benim değil. Tabloyu bilerek gelmeliler. ‘Bana ne destek verirsiniz’ diyenlerle konuşmuyorum. Sağlam temellere oturtmazsak, Bursaspor’un yaşaması mümkün değil. Gelinen noktada devam eden süreç ve yakalanan bir hava var.

Güzel bir noktaya geldik. Evlatlarımızla bir kaynaşma var. Filiz lisansı açmayla alakalı girişimlerimiz var. FIFA’nın da ilginç hamleleri var. Herkes emin olsun, kimsenin 1 kuruşu heba olmuyor. AK parti olarak Büyükşehir’in çalışanı olarak bakmamak lazım olaya.”

Kaynak: Olay

Editör: Haber Merkezi