Şampiyonluk yolunda her maçın final niteliğinde olduğunu belirten Kafkasspor Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Sütçü “Pazar günü Bursa derbisinde Nilüfer Belediyespor ile karşılaşacağız. Son haftalara baktığımızda rakibimizin çıkış içerisinde olduğunu görüyoruz. Bizim için zorluk derecesi çok yüksek bir maç olacak. Puan kaybının telefasinin olmadığı haftalara giriyoruz. Bu maçı kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz”

DEPREM HEPİMİZİ ÇOK ETKİLEDİ

Ülkemizde yaşanan depremle ilgilide açıklamalarda bulunan Ahmet Sütçü “ Kahramanmaraş merkezli üst üste yaşanan iki büyük depremden dolayı 10 tane ilimiz bu depremden etkilenerek ve oldukça yüksek sayıda can kaybımız oluşmuştur. Depremin ilk gününden itibaren kulübümüz Belediyemiz ve sosyal yardım derneğimiz ile ortak hareket ederek gıda, battaniye, giyim eşyası konusunda yardımlarda bulunmuş, ayrıca takım otobüsümüz 2 defa Kahramanmaraş 1 defada Gaziantep’e giderek depremzedelerin tahliyesi konusunda yardımcı olmuştur. Bundan sonrada kulüp olarak üzerimize düşen ne tür görev varsa yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın”

HAZIRLIK MAÇLARINDA İYİ SONUÇLAR ELDE ETTİK

Depremden dolayı ertelenen ligde hazırlık maçları oynadığımız belirten Sütçü “ Deprem dolayasıyla oynanmayan haftalarda eksikliklerimizi kapatmak için Bölgesel Amatör takımları olanı Bilecikspor ve Gölcükspor ile hazırlık maçları yaptık. İki maçı da kazanmamız bizleri mutlu etti. İnşallah Pazar günü zorlu bir süreci atlatarak ikinci yarı elde ettiğimiz galibiyet serisini devam ettirmek istiyoruz” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi