Yıldırım Belediyesi, çocukların ve gençlerindaha konforlu, güvenli ve sağlıklı alanlarda spor yapmalarına olanak sağlamakadına ilçeye yeni spor alanları kazandırıyor.

YB (8)-5

Gençlerden gelen talep üzerine Siteler veSamanlı Mahallesi’ne halı saha kazandırmak için işe koyulan Yıldırım Belediyesiçalışmalarını tamamladı. Bin 836 metrekarelik halı sahalar çevredüzenlemelerinin ardından gençlerin istifadesine sunulacak.

YB (6)-10

SIRADA DEMETEVLER VAR

Göreve geldikleri günden bu yana gençlerin daha güvenli ve sağlıklıortamlarda spor yapmalarına olanak sağlamak adına ilçeye Akçağlayan, Yiğitlerve Beyazıt halı sahasını kazandırdıklarını ve Fidyekızık halı sahasını silbaştan yenilediklerini ifade eden Başkan Oktay Yılmaz, “Gençlerimizden gelentalep üzerine Siteler ve Samanlı Mahallesi’ne de 2 yeni futbol sahası kazandırdık.Çevre düzenlemelerinin ardından hizmete açacağız. Bunun yanı sıra DemetevlerMahallesi’ne de halı saha kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yılsonunda onu da hizmete açacağız. Yıldırım’a hayırlı olsun” dedi.

YB (3)-11

Editör: Haber Merkezi