27. haftada yarın Turgutluspor'a konuk olacak Bursaspor Pilot Takımı Yeşil Bursa hazırlıklarını Vakıfköy Orhan Özselek Tesislenrinde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Türkiye'nin en genç takımıyla sezona başarılı bir şekilde devam eden Ahmet Suphi Evke, futbolcularının göstermiş olduğu performanstan mutlu olduğunu dile getirdi.

Ahmet Suphi Evke'nin açıklaması şu şekilde;
Turgutlu alt sıralardan üste tırmanmaya çalıyor, bizde üst sıralarda tutunmaya çalışıyoruz. Takımımız gösterdiki Tire karşılaşmasında, iyi bir futbol ortaya koydu ve haklı bir galibiyet aldı. 2-0 gibi net bir skorla Tirespor gibi önemli bir takımı yendi. Şimdi Turgutluspor hazırlıkları son aşamasında, şuanda eksik oyuncumuz bir tek Oğulcan var 4 sarı kart cezalısı oynayamayacak. Oğulcan haricinde Pulibet tam kadro hazırlanıyoruz. Turgutlu sahası ve zemini gayet güzel, takımımızda iyi zeminlerde daha iyi bir futbol ortaya koyuyor. Futbolun güzelliklerini sahaya yansıtabiliyor ve skor alma becerisine sahip bir takım. Turgutlu maçından iyi beklentilerimiz var. Üç puan parolasıyla oraya gidiyoruz ve inşallah oyuncularımızın gayretiyle 3 puanı hanemize yazdırırız. Bursaspor sevenlerini mutlu ederiz.

Yeşil Bursa'nın son antrenmanını Başkan Şükrü Çekmişoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Mali Asbaşkan Adil Bayraktar ve Futbol Şube Sorumlusu antrenmanı takip ederek, takımı Manisa'ya yolcu etti. Başkan Çekmişoğlu, genö oyuncuların Bursaspor'un yüzünü güldürmeye devam ettiğini belirtti.

Pilot Takımında Mali Asbaşkan Adil Bayraktar, Yeşil Bursa'nın her geçen gün daha iyiye gittiğini ifade etti.


Turgutlu 7 Eylül Sttadyumunda saat 13:30'da başlayacak Turgutluspor - Yeşil Bursa karşılaşmasını Sivas bölgesi hakemi Gökmen Karataş yönetecek.