OLAY’a açıklamalarda bulunan Gündüz, Mersin ekibi karşısında kazanacak bir futbol oynadıklarını belirterek oyuncularının saha içinde kazanmak için çok çalıştığını ifade etti.

KAZANACAK OYUNU OYNADIK

Yeni Mersin İdman Yurdu karşısında özellikle ikinci yarıda çok pozisyon verdiklerini aktaran Gündüz, “Sezonun ilk maçı olması itibariyle daha eksiklerimiz tabii ki var. Maçın ilk yarısında fena sayılmayan bir oyun oynadık, golü bulup ilk yarıyı önde kapattık. İkinci devrenin başında 15 dakika kötü başladık, bocaladık ve rakibe çok pozisyon verdik. Yine toparladık, pozisyon ürettik ama atamadık. Kazanabilirdik ama olmadı. Zor şartlarda oyuncularımın ortaya koyduğu mücadeleden memnunum” dedi.

SONUÇLANDIRMADA PROBLEM VAR

Takım olarak pozisyonu sonuçlandırmada problemleri olduğunu ligin ilk maçında net olarak gördüklerini belirten ve bu konuya eğilmeleri gerektiğinin altını çizen 57 yaşındaki teknik adam, “Daha çok çalışmamız lazım. Oyunumuzu güçlendirmemiz gerekiyor. Pozisyon sonuçlandırmada problemimiz göründü. O tarafımızı geliştirmek ve daha iyi bir Bursaspor için çok çalışacağız” diye konuştu.

KAZANMAK İSTİYORUZ

Ligin 2. haftasında cumartesi günü deplasmanda oynanacak Karacabey Belediyespor maçını kazanmak istediklerinin altını çizen ve bunun için çalıştıklarını dile getiren deneyimli çalıştırıcı, “Bir an önce galip gelmek ve moral kazanmak istiyoruz. Bu maça hazırlanıyoruz. Bilinen oyuncularımızın dışında ciddi bir sakatımız yok. İnşallah Karacabey Belediyespor maçını kazanarak yolumuza devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Olay/Emre Kurtbay

Editör: Haber Merkezi