Devir teslim törenine, Recep Günay yönetimi adına 2. Başkan Metin Genç, Kongre Divan Başkanı İdris Sevinç, Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Galip Sakder, Başkan Sinan Bür ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

BÜR: İŞİMİZ ŞİMDİ BAŞLIYOR

Başkan Sinan Bür, tören sonrası yaptığı konuşmada, "Kongre sürecini iyi bir şekilde atlattık. Destek veren herkese teşekkür ederiz. Bizim işimiz şimdi başlıyor. Bursaspor camiası bize güvendi, biz de bu güvene karşılık vereceğiz. Arkadaşlarımızın hepsi futbolun içinden geliyor. Bu güç ve birlikteliğe güveniyoruz. Kongre sürecinde olağanüstü çaba sarf ettiler. Ancak işimiz şimdi başlıyor. Genç futbolcularımıza canlılık getirmek istiyoruz. Mental ve fiziksel katkılar sağlayacağız. Şehirden de katkı bekliyoruz. Ekonomik sıkıntılar var, ancak her kapıyı çalacağız. Bizi beklesinler, yola çıkıyoruz. Yarından itibaren Bursaspor'da her alanda ivme göstermeye başlayacağız. Herkese hayırlı olsun." diye konuştu.
Bu arada Ankaraspor deplasmanının masrafını Günay yönetiminin 2. Başkanı Metin Genç'in karşılayacağı açıklandı.
Divan Başkanı Galip Sakder, başkan Raşit Barışıcı'nın sponsorlarını Bursaspor'a yönlendirmesini rica ettiklerini açıkladı.