Spor Toto Basketbol Süper Ligi 25. hafta maçında TOFAŞ, 8 Nisan Cumartesi günü 15.00'te TOFAŞ Spor Salonu'nda Beşiktaş Sompo Japan'ı konuk edecek. Mücadeleyi Fatih Arslanoğlu, Sinan İşgüder ve Mehmet Şahin hakem üçlüsü yönetecek. Karşılaşma beINSports 3'ten canlı olarak yayınlanacak.

Mücadelenin biletleri hafta içinde tixbox.com.tr'den satışa çıkarken, bilet satışı maç günü de salon gişelerinden 12.00'den devam edecek. İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı neticesinde Beşiktaş taraftarının salona alınamayacak.

Bilet fiyatları şu şekilde;
Normal Tribün: 15 TL
Saha İçi Çekme Tribün: 30 TL
VIP: 30 TL

Dikkat edilmesi gereken hususlar
TOFAŞ Kubülü karşışalma hakkında şu açıklamaları yaptı. "Maç günü salon kapıları saat 13.30'dan itibaren açılacaktır. Salon içerisinde tribün görevlilerinden yerlerinizin gösterilmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Salon görevlilerinin uyarılarını lütfen dikkate alın. Bilet ve kombinelerinizin üzerinde yazan blok ve koltukta oturmanızı önemle rica ederiz. TOFAŞ tribününe rakip takım ürünleriyle girenler salondan çıkarılacaktır. İl Güvenlik Kurulu Toplantısı neticesinde cumartesi gün oynanacak olan TOFAŞ-Beşiktaş Sompo Japan maçına rakip takım taraftarı alınmayacaktır. Salona girerken, parfüm, deodorant, pet şişe, suluk vb. gibi sahaya atılması mümkün olan şeyleri yanınızda bulundurmamanız önemli rica olunur.

Değerli basketbol severler yukarıda belirtilen hususlara uymanızı önemle rica ederiz.

Saygılarımızla
TOFAŞ Spor Kulübü

Editör: Haber Merkezi