Mudanya Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmanın ardından şampiyon hentbolcular için tören düzenlendi. Törene Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili ve Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Nurullah Yıldız ve AK Parti Bursa Milletvekili adayı Ayhan Salman da katıldı.

32850_MTY0NTIyM2_2

9 sene önce bu organizasyonun bir hayalle yola çıktığını belirten Bursa Büyükşehir Belediye Başkanvekili ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer, “Bu zamana kadar sporcularımızla 5 Türkiye şampiyonluğu sevinci yaşayan antrenörlerimizi, sporcularımız kutluyorum. Bu başarıda en büyük pay antrenörlerimiz ve sporcularımızın. Tabii ki ailelerimizin desteği de başarıyı getiren faktörlerden birisi. Bize Türkiye şampiyonluğu yaşatan sporcularımız, inşallah ligde de önce grubu lider bitirip, ardından play-off’ta da şampiyon olacak ve bizleri gururlandıracaklar. Benim onlara inancım tam. Elbette bu işin asıl mimarı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Alinur Aktaş. Tüm antrenör, sporcu ve velilerimize selamlarını ilettiler. Kendilerine sporun ve sporcunun her zaman yanında yer aldığı için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

32850_MTY0NTIyM2_1

AK Parti Bursa Milletvekili Adayı Ayhan Salman ise “Poyraz'ın Kızlarını tebrik ediyorum. Başarı hikayesini yazan başta antrenörlerimiz, sporcularımı ve Mudanyalılara şükranlarımı sunuyorum. Önümüzdeki sezon çok daha güçlü olacağımıza inanıyorum. Çok daha büyük başarılarını alkışlayacağımıza inancım tam” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Takım Kaptanı Melike Kasapoğlu, Türkiye şampiyonluğu kupasını Bursa Büyükşehir Belediye Başkan vekili ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer’e takdim etti.

32850_MTY0NTIyM2_1

Editör: Haber Merkezi