Bursaspor Başkanı Recep Günay, teknik direktör Elvir Baliç ile dün anlaşma sağladıklarını, ancak ilginç bir gelişme yaşandığını belirterek, "Baliç’le her konuda anlaştık. Arkasından hocaya ne dedilerse telefonunu kapattı, kendisine ulaşamadık. Aynı şekilde Özer Hurmacı ile de anlaştık. Ama Özer de aynısını yaptı. Bize geri dönmedi” dedi.

MEHMET GÜZELSÖZ AÇIKLAMASI

Timsah Park'ta Teksas tribün lideri Mehmet Güzelsöz'ün duvardaki resminin silinmesiyle ilgili soruyu cevaplayan Günay, "Bizim Mehmet veya başka şahıslarla derdimiz yok. Biz boyanan o bölüme Bursaspor'un efsane Amigoları Fiko ve Amigo Yaşar'ın resimlerini yapacağız!” diye konuştu.

ENVER CENK ŞAHİN ÖNCE OKEY DEDİ”

Camianın merak ettiği Enver Cenk Şahin’le yapılan görüşmeler konusunda da açıklamalarda bulunan Günay, bu konuda şunları söyledi:

“Enver Cenk ile geçtiğimiz haftalarda el sıkıştık. Divan Kurulu’na giderken kendisiyle konuştuk. Hatta Enver’e ‘anlaştığımızı Divan’da söyleyeyim mi?’ diye sordum. Enver de 'söyle başkanım' şeklinde cevap verdi. Her konuda anlaştık. Daha ne yapalım? Ama Enver’e ne dedilerse, o da bir daha bize dönüş yapmadı. Enver Cenk, İstanbul'a gidince 2 milyon lira gönderdik peşinat olarak... Ama ne olup bittiyse bir türlü anlaşma olmadı. Bu konuda bütün suçu bize atmak çok büyük günahtır!”

Editör: Haber Merkezi