Sponsorluk lansmanına Bursa Yıldırımspor adına Yönetim Kurulu Başkanı Burak Selamet ile RayFlex Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Demiray katıldı. RayFlex, 2022-2023 sezonunda ise Bursa Yıldırımspor'a hem göğüs hem de sırt sponsoru olarak büyük destekte bulunmuştu.

RayFlex firması hangi alanda hizmet verir?

Rayflex, 2010 yılında temellerini Bursa’da atmıştır. Kurulduğu günden bu yana kalite ve güvene verdiği önem, müşterileriyle kurduğu sıcak ilişki vasıtasıyla yüksek hızlı açılabilen PVC kapı sektöründe marka değerine sahip bir firma pozisyonuna yükselmiştir. RayFlex sarmal kapılar, katlanır kapılar, özel sarmal kapılar, izolasyonlu kapılar,alüminyum sarmal kapılar, kendini tamir eden kapılar,hızlı helix kapılar , yükleme çözümleri(körük sistemleri) ve birçok açılabilen pvc kapı sistemlerinin tasarımı, üretimi ve satışını yapmaktadır. Ürün çeşitliliği ve üretim kapasitesi günden güne kendini geliştirmektedir. Şu an Rayflex, Avrupa pazarı içinde kendi sektöründeki en gelişmiş tesise sahip firmalar arasında yer almaktadır.

Ekran görüntüsü 2023-09-07 162022

Vizyon

Rayflex firmasının vizyonu, tüm çalışanları ile birlikte müşterilerine en teknolojik çözümleri sunarak aynı zamanda kendisini de geliştirerek yeni teknolojik çözümlerle müşterilerini rekabet koşullarında yalnız bırakmayarak onlarla beraber büyümektir. Her zaman daha iyiyi yapmayı kendine hedef alan şirket ciddiyetinden ve kalitesinden ödün vermeyerek piyasada yurt içinde ve yurt dışında her zaman ilklere imza atmayı hedeflemektedir.

Misyon

Rayflex firmasının misyonu, mühendislik bilimini firmaya kılavuz edinerek, mühendisliğin insanoğluna sunduğu; kolaylık, uygulanabilirlik, ergonomi ve ekonomikliği müşterilerinin lehine adapte eden bir tercüman olmaktır.

Editör: Haber Merkezi