Bursaspor Başkan Adayı Raşit Barışıcı Bursada Bugün'e ziyarette bulundu. Gerçekleştirilen ziyarette Bursaspor Başkanlığı'na adaylığının nedenini açıklayan Barışıcı, "Her şeyden önce Bursa doğumluyum, Bursaspor'un içinde büyümüş bir ailenin içinden geliyorum. Arkadaşlarımızın desteği olduğu için, Bursaspor'da yeni ve temiz bir sayfa açmak adına yola çıktık" dedi

"BURSASPOR'UN GELECEĞİNE GÜZEL BİR İMZA ATMAK İSTİYORUZ"

Bursaspor'un kucaklanması için güzel bir yönetim kurduklarını söyleyen Barışıcı, "Bu yönetimle birlikte Bursaspor'un geleceğine güzel bir imza atmak istiyoruz. Bu imzanın içinde eskiyle hiçbir kavgamız yok. Bursaspor'un geleceğine doğru adımlar atmak açısından projelerimizle, bütçemizle her şeyimizle elimizden geleni yapacağız" diye konuştu. 

Kendileri gibi Bursaspor'un herkes tarafından kucaklanması gerektiğinin altını çizen Bursaspor Başkan Adayı Barışıcı, Bursaspor'un adeta kenara atıldığını ve itildiğini dile getirdi. Bursaspor altyapısının Türkiye'nin en iyi alt yapısı olduğunu dile getiren Barışıcı, "İyi çalıştırılmadığı için güzel noktalara gelemeyen bir sürü çocuğumuz var. Bunları da emin ellere vererek Bursaspor altyapısını çok daha fazla güçlendirerek sağdan soldan adam toplamak yerine Bursaspor'un alt yapısıyla gidebildiğimiz kadar yol yürümek istiyoruz" ifadelerini kullandı. 

1673881-bursaspor-baskan-adayi-rasit-barisici-tahtayi-acmaya-calisacagiz-659bea3c8ee47

"GELSİNLER BUGÜN BURSASPOR'A SAHİP ÇIKSINLAR"

Tahta meselesi için "Bıçak sırtındayız" deyimini kullanan Barışıcı, "Dünya çapında çok iyi bir sponsorumuzla anlaşabilirsek o gün içinde tahtayı açarız" şeklinde konuştu.

"Bursaspor sadece yönetimle ayağa kalkar" diyenlere cevap veren Bursaspor Başkan Adayı Raşit Barışıcı, bu tarz konuşanların yalan söylediğini vurguladı Son olarak Barışıcı, mayıs ayında yapılacak olan Olağan Genel Kurul için adaylık açıklamaları yapanlara da sert cevap verdi. Barışıcı, "Biz mayısa hazırlanıyoruz diyenler; neden mayıs ayına hazırlanıyorsunuz? Gelsinler bugün Bursaspor'a sahip çıksınlar. Biz bugünden sahip çıkarak yolumuza devam ediyoruz" dedi.

Kaynak: Bursada Bugün