Geçtiğimiz sezon altyapısından yetişen sporcularla Kadınlar Hentbol 1. Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayan Poyrazı Kızları, sezon hazırlıklarına yoğun tempoda devam ederken, oynadığı özel maçlarla da 2023-2024 sezonu öncesinde eksiklerini gidermeye çalışıyor.

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin bir diğer ekibi Tekridağ Süleymanpaşa Sportif AŞ ile Mudanya Spor Salonu’nda karşı karşıya gelen Bursa Büyükşehir Belediyespor, ilk hazırlık maçından galibiyetle ayrılmayı başardı. Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili ve Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Gökhan Dinçer’in de takip ettiği karşılaşmanın ilkyarısını 14-12 önde tamamlayan Poyrazın Kızları, ikinci yarıda da etkili bir oyun sergiledi.

RECL3656

Karşılaşmadan ise 33-25 galip ayrılan Bursa Büyükşehir Belediyespor, 26 Ağustos’ta başlayacak lig öncesinde yapacağı hazırlık maçlarıyla sezona hazır girmeye çalışacak. Bursa Büyükşehir Belediyespor 2023-2024 sezonu Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin ilk haftasında Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi ile karşılaşacak.

Editör: Haber Merkezi