David Michineau, David Mutaf, Anthony Brown, Michael Young Jr ve Johnathan Hamilton 5’i ile mücadeleye başlayan Bursaspor İnfo Yatırım başa baş geçen ilk çeyreği 23-17 geride kapattı. Bu çeyrekte yeşil-beyazlı takım adına skor yükünü çeken isim 5 sayıyla Michael Young Jr oldu. David Michineau ise 5 sayıyla destek verdi.

image5.jpeg

İkinci çeyreğe iyi başlayan taraf ev sahibi Rio Breogan oldu. 12. dakikayı 28-17 geride kapatan Bursaspor İnfo Yatırım çeyrekteki ilk sayısı için 4.50 saniye bekledi. Yeşil-beyazlıların suskunluğuna attığı 3 sayılık basketle Anthony Brown son verdi. Anthony Brown takım adına ikinci sayılarını da 9 dakika 10 saniye sonra kaydetti. Kabus gibi geçem 2. çeyrekte Bursaspor İnfo Yatırım sadece 5 sayı bulurken ev sahibi ekip 12 sayı attı. Devreye Bursaspor 35-22 geride girdi. Bu çeyrekte tüm sayılar Anthony Brown‘dan geldi.

image-2-1

Devrenin ardından biraz daha derli toplu bir görüntü çizen yeşil-beyazlı takım farkı eritti ancak küçük hatalar öne geçme fırsatına engel oldu ve final setine 8 sayı farkla 45-37 geride girdi.

xjure-zdovc-bcl.jpg.pagespeed.ic.-yebDvCrk7

Final periyodunda da maç boyunca olduğu gibi 3 sayılık atışlardan verim alamayan ve hücum aksiyonlarından etkili sonuç alamayan Bursaspor İnfo Yatırım ilk kez oynadığı Basketbol Şampiyonlar Ligi maçında Rio Breogan’a 68-48 mağlup oldu.

Editör: Haber Merkezi