Bugün 14.00-16.00 saatleri arasında Özlüce Tesisleri‘nde Divan Başkanlık Kurulu‘na verilecek olan yönetim kurulu listelerinde başkan adayları dışında 8 Asil ve 8 Yedek üye yer alacak.

Liste tesliminde ayrıca bağımsız olarak seçime girecek Denetim ve Hukuk Kurulu listeleri de yine 7405 sayılı yasa uyarınca Üye Sicil Kurulu’nca incelenecek.

İki başkan adayının listelerinde kimlerin olacağı merak edilirken Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder listeleri teslim alan isim olacak.

Bursaspor Kulübü Olağanüstü Seçimli, İdari ve Mali Genel Kurulu 13 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’te Yüzüncü Yıl Atatürk Stadyumu’nda, çoğunluk sağlanamadığı taktirde ise 20 Ocak Cumartesi günü aynı yer ve saatte yapılacak.

BÜR MAVİ BARIŞICI KIRMIZI

Yapılan kura çekimi sonrasında Sinan Bür mavi, Raşit Barışıcı ise kırmızı listeyle yarışacak. Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’da seçilecek yeni başkan ve yönetimi mayıs ayına kadar görev yapacak. Mayıs ayında Bursaspor’un olağan seçimli genel kurulu gerçekleştirilecek ve mayısta seçilecek yönetim, genel kurul üyelerinden 3 yıllık görev yapma yetkisi alacak.

Editör: Haber Merkezi