Hurmacı: ''6 maç oldu. 7. maçımıza çıkacağız. İyi bir başlangıç yaptık. Bunların üstüne koyarak devam edeceğiz. Her şey adım adım ilerleyecek. Seneye daha da güzel işler yaşayacağız. Play-Off’a kalmadan üst lige çıkarma hedefimiz var. Arnavutköy Belediyespor’un da Play-Off hedefi var. Bu aralar düşüştüler. Bizim takımımız keyif bir takım haline geldi. Kazanmayı hatırlamamız gerekiyor. Pazar günkü maçı da kazanacağız. Bu alışkanlığı da gelecek sezona taşıyacağız. Bursaspor her maçı kazanmak için oynar. Biz maç, maç gidiyoruz. Kazandığımız sürece de yukarılarda tamamlayacağız. Bir sonraki maçı düşünerek devam ediyoruz. Arnavutköy maçına kenetlendik. İlk yarıdaki maçı 3-0 kaybetmişiz. Onun rövanşını almak istiyoruz.

Bursaspor taraftarı ile aramızdakiler karşılıklı. Onlar her bestesinde, 'Çıkacak engellere aldırma' diyorlar. Biz de onların bestesiyle onlara karşılık vermek istiyoruz. Sonuna kadar bu işi götüreceğiz. Her futbolcunun durumu iyi. Bir tek Hasan Sabri Karaca ve Eren Güler sakatlıkları devam ediyor. Geri gelmelerini bekliyoruz. Diğer arkadaşların çoğu yüzde 100 performans verecektir.

Son maçlarda galibiyeti koruma açısından problemimiz yok, netleştirme açısından problemimiz var. 2-0’ken 3-0’ı, 3-0’ken de 4-0’ı yakalamaya çalışacağız. Dakika dakika galibiyeti isteyen bir oyuncu grubu istiyorum. Hayalim ve amacım bu. Ben devre arasında takıma katıldığımdan beri çocuklarla konuşuyoruz ve yol göstermeye çalışıyorum. Ama her şey karşılıklı. Benim bir şeyler söylemem önemli değil, onların buna karşılık vermesi önemli. Hiçbir futbolcumuzdan bugüne kadar bu konuda negatif dönüş olmadı. Hepsine teşekkür ederim. 7’de alıp 17’de hazır hale getireceğiz.

Vakıfköy’deki organizasyonu takip etmedik, biz düzenledik. Hem U19 hem de U17’deki takımları görme açısından önemliydi. U15 ve U16’daki oyuncuları da hazırlık maçında izleyeceğiz. 7 yaşında Bursaspor formasıyla sahaya çıkan futbolculara 17 yaşına geldiğinde hiçbir şey anlatmadan A takıma çıkmalarını hedefliyoruz. Bunlara da ilerleyen süreçte değineceğiz. Beğendiğimiz oyuncular da var. Altyapımızın en büyük özelliklerinden bir tanesi de bu zaten. Sadece Türkiye değil Avrupa’da önemli bir futbolcu fabrikası Bursaspor. İyi yolda gidiyoruz.'' şeklinde açıklamalarda bulundu.

Editör: Haber Merkezi