Bursaspor Futbol Sorumlusu Özer Hurmacı: ''Bismillahirrahmanirrahim diyerek başlıyoruz. Başkanıma ve yönetimime teşekkür ederim. Bana böylesine büyük bir görevi ve sorumluğu verdikleri için. Bursa bir futbol şehri, Bursaspor çok büyük bir değer. Ülkemizin 5. şampiyonu, tarihi saymakla bitmez. Camianın güvenini arkamda hissetmem onur ve gurur verici. Onları mahçup etmemek için bütün çalışma azmimimle teknik direktör olarak vermek için herkese söz verebilirim. Kendime ve futbolcularımıza çok güveniyorum. Her şeyin çok iyi olacağına inanıyorum.

Kapsamlı düşüncelerim vardı. Biraz acil bir durum gelişince yine kafamdaki isimlerle çalışmak istediğimi belirttim. Başka kulüplerde çalışanlar da var. Hürriyet Gücer Hocam ekibimde. Kısa süre içinde yine bir arkadaşım daha katılacak. Saydığım hedefler için kapsamlı bir ekibim olacak. İnşallah bunu da görürüz.

Maç, maç gitmeyi tercih ediyorum. Önce Perşembe günkü maçı kazanmak için çalışacağız. 2019 yılında Bursa’ya geldim, 3 ay önce gelmedim. Biraz ara verdik ama gönülden bir ayrılık olmadı. Biz gönülden sevdiğimiz bir yerden ayrılmayız. Bursaspor’a yeni gelmedim. Buradaki gençlerin 4 sene önceki hallerini biliyorum. Bu gençlere teknik direktörülük yapma şansım var. Onlara katkıda bulunabileceğim için çok şanslı hissediyorum kendimi. Bütün bilgi birikimimi onlara aktaracağım. Kazanma ve kazanma alışkanlığını onlara yüklemeye çalışacağım. Bir insanı, bir takımı geliştirirken onun amacı olmalı. Kazanmak da dünyanın en güzel hislerinden bir tanesi.

Absürt bir durum olmadıkça teknik direktör olarak devam edeceğim. Mecburiyet inşallah olmaz ve sahaya çıkmam. Takımı üstlere çıkarırsam, Bursaspor formasını dolu tribünler önünde giyerek futbolculuk kariyerime nokta koymak istiyorum. bu da benim hayalim.” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi