Oynanan maçtan oldukça memnun olan Orhaniyespor Teknik Direktörü Özmen;" Hürspor grubumuzun en iyi takımlarından birisi diyebilirim. İyi pas yapan, iyi organize olan bir takım. Ancak sahada 3 haftadır hep söylüyoruz yürekleriyle oynayan, bizim söylemlerimizin dışına çıkmayan, takım oyununu iyi oynayan, iyi organize olan, bulduğu pozisyonlarla alakalı özellikle sonuçlandırmaya yönelik iyi işler yapan bir takımımız var. Bugün gülen taraf biz olduk. Rakibimizide bundan sonraki oynayacakları maçlarda başarılar diliyorum. Hedeflediğimiz noktaya yavaş yavaş ilerliyoruz." dedi.

Orhaniyespor Başkanı Tevfik Demirhan:" Burada güzel bir oyunla rakibimiz Orhangazi Hürspor'u 2-0 yendik. Bu galibiyet sonrasında potaya girdik, yeniden zirve iddamızı sürdürüyoruz. Bizim iyi bir takım olma, pozisyon üretme anlamında daha fazla gün geçtikçe özellikle Melik hocamın gelmesinden sonra takımda hava olumlu yönde esmeye başladı. Bundan sonraki maçlarıda alarak zirve iddamızı sürdürmek istiyoruz. Ayrıca bizleri burada misafirperverce ağarlayan Orhangazi Hürspor yönetiminede teşekkür ediyorum.

Basın Sözcüsü Cihan Unuak ise;"Orhaniyespor olarak güzel bir hafta sonunu geride bıraktık. Hürspor gibi iyi organize olan bir takımı kendi sahasında mağlup etmek hem puan, hem de özgüven açısından önemliydi. Hep kazanmak için sahadayız. Galibiyetler de olacak, yenilgiler de. Ama son düdük çaldığında terinin son damlasına kadar mücadelesini sürdürmüş olan bir takımımız var artık. Ancak bizim için daha önemli olan şey; camiamızı mutlu etmek. Orhangazi Hürspor'a da bundan sonraki karşılaşmalarda başarılı olmalarını diliyoruz. Bilinmeli ki biz rakibimiz kim olursa olsun galibiyet için sahada yer alıyoruz" diye konuştu.

Bu sezon 5. galibiyetini alan Orhaniyespor puanını 16'ya çıkardı.

Editör: Haber Merkezi