TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta yarın deplasmanda Nazilli Belediyespor ile ligde kalma maçına çıkacak Bursaspor’da tüm gözler bu maça çevrildi. Sahasında Somaspor’a 5-3 mağlup olarak ligde kalma şansını son karşılaşmaya bırakan yeşil beyazlı ekibe yarınki maçtan alınacak 1 puan yeterli olacak. Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz da takımın elinden geleni yapacağını ve futbolcuların Bursa şehrine karşı sorumluluklarını göstermeleri gerektiğini söyledi.

SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ

OLAY’a özel açıklamalarda bulunan Başkan Banaz, kader maçını sıkıntısız bir şekilde atlatacaklarına inandığını belirtti. Banaz, “Kendimizi tamamen bu maça odaklamış durumdayız. Motivasyonumuz üst seviyede. Bütün mevzu artık bu maç. Allah’ın izniyle sıkıntısız bir şekilde bu maçı atlatacağız. Sözün bittiği yerdeyiz. Elimizden gelen en süt seviye çabayı göstereceğiz. Top tamamen oyuncularımızda. Bu şehre karşı sorumluluklarını göstereceklerine inanıyorum” dedi.

GEREĞİNİ YAPARIZ
Nazilli’ye iki gün önceden gittiklerini belirten Başkan Ömer Furkan Banaz, ligde kalma primi olarak bir rakam belirlemediklerini ancak istenilen sonucun alınması halinde gereğini yapacaklarını vurguladı. Başkan Banaz, “Bu işin parayla pulla çözülecek bir tarafı yok. Yeter ki sahada istediğimiz sonucu alalım. Sonrasında oturup konuşur ve gereğini yaparız” ifadelerini kullandı.

Editör: Haber Merkezi