Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'nde gerçekleşen basın toplantısına Bursaspor Başkanı Recep Günay, Asbaşkan Ersoy Horoz, NİLBİAD Derneği Başkanı Cengiz Kaya ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Nilbiad'dan 350 forma destek Video: Nilbiad'dan 350 forma destek

İlk olarak açıklamalarda bulunan NİLBİAD Başkanı Cengiz Kaya, "Başkanımıza ve yönetim kuruluna böyle bir kampanya başlattıkları için çok teşekkür ediyoruz. Bursaspor'u yaşatmak için herkesin destek olması gereken bu kampanyaya NİLBİAD yönetimi olarak 350 forma ile destek olduk. Sadece bizim veya birkaç kurumun desteğiyle düzlüğe çıkamayız. Buradan tüm sanayicilere, derneklerimize, taraftarlarımıza bu kampanyaya destek olmalarını rica ediyoruz. Herkes destek olursa başkanımızın dediği gibi bir milyon adet forma satılırsa, tahtada açılır, zor günler geçer. Tekrar sayın başkana ve yönetim kuruluna teşekkür ederiz. Nilbiad Bursa'ya, Bursaspor'a hizmet etmeye devam edecek." ifadelerini kullandı.

Başkanımız Recep Günay ise "Bugün Bursaspor için önemli bir gün. Bursaspor'un yalnız olamadığı, sahipsiz olmadığını NİLBİAD ve Cengiz Bey'in destekleriyle bizim umutlarımız daha çok artmıştır. Değerli başkan ve yönetim kuruluna teşekkür ederim. Bu kampanyanın onlarla başlaması, birilerine değil, Bursa'ya bu kampanyayı duyuracaklar. Tekrar teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

Editör: Haber Merkezi