Manisa FK karşılaşmasıyla beraber cezasını sona erdiren Mustafa Er, sezonu kazasız belasız bir şekilde bitirmek istediklerini belirtti.

Mustafa Er “Çok mutluyuz. Skora bakınca 3-1 ancak oyunun ilk yarısında çok ciddi hatalar yaptık. Soyunma odasına 1-1 girmemiz mucizeydi diyebilirim. Rakip hem penaltı kazandı hem de 2-3 net pozisyonları vardı. İlk yarıda takım halinde oyuna giremedik. İkinci yarı bazı değişiklikler yaptık. Santrayla beraber golü atmamız kırılma anıydı belki de. Akabinde o moral ve motivasyonla etkili oynamaya başladık. Kırmızı kartla beraber oyun çözüldü.

Bugün için sadece skor bizim için olumlu. Çıkarmamız gereken ciddi dersler var özellikle ilk yarıdaki oyunla. 3 maç kaldı. Artık tamamen Ümraniye maçına odaklanacağız. Yarın bayram. Tüm İslam aleminin, ülkenin ve Bursaspor camiasının bayramı mübarek olsun. Çifte bayram yaşattığımız için çok mutluyuz. İnşallah önce Ümraniye, sonra Bandırma ve en sonunda da Menemen maçlarını kazanarak sezonu kazasız belasız bitirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız.

Bifouma katkı verdi, golü de attı, etkili de oldu. Bugünkü planımızda önce oyunu tutup sonra hamlelerle rakibe darbeyi vurmak vardı. İlk yarı ciddi hatalar yapıp pozisyon verdik. Oyunun her bölgesinde yaptık. Amacımız oyuncuların performansını en üst seviyeye çekebilmek. Tabii ki hepsini değerlendirip ona göre bir strateji belirleyeceğiz. Bugün skor her şeyden önceydi bizim için. Kalan 3 maçta da öyle. Tabii gönül çok iyi oynayarak kazanmak istiyor. Geçen hafta böyle kazandık. Belki bu hafta bu anlamda gerideydik. İnşallah kazanarak devam edeceğiz.

Taraftarlar gerekeni yapacaktır. Özellikle son haftalarda iç sahada muazzam bir destek var. Ümraniye maçında zirveye çıkacaktır. Pazar günü 16.00 güzel bir saat. Onların desteğine çok ihtiyacımız var. Takımı destekleme anlamında ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.”