Bu yıl 48'ncisi düzenlenen Yeşil Bursa Rallisi'nin ana sponsorluğunu üstlenen Atış Grup'un yönetim kurulu üyesi Metin Atış, Türkiye'ye mal olan yarışa ev sahipliği yapmaları konusunda, " Bizim için çok önemli bir organizasyon. Biz firma olarak Bursa'nın marka olmuş organizasyonlarını desteklemek istiyoruz ve bunlarla adımız anılsın istiyoruz. Elimizden geldiğince de bu organizasyonları gerçek değerine ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu tür organizasyonlar halka ne kadar ulaşabilirse, ne kadar tanıtımı yapılabilirse o kadar iyi. Yeşil Bursa Rallisi zaten yeterince köklü ve bu organizasyonun değerini camiadaki insanlar biliyor" dedi.

Whatsapp Image 2024 05 18 At 10 13 19 6648601Bb1709

BURSA'YA YAYILMALI

Bursa için özel bir tanıtım videosu çektiklerini dile getiren Atış, " İznik ve Hanlar Bölgesi'nde çektik. Oralarda önümüzdeki yıllarda orada gösteri etabı olabilir. Büyükşehir Belediyesi de hevesli geniş şehre yayılması konusunda. Şehir dışından ne kadar seyirci getirebiliriz. Buna da çalışacağız" dedi.

ÜNİVERSİTE İLE İŞ BİRLİĞİ YAPILACAK

Yeşil Bursa Rallisi'nde de boy gösterecek olan Atış Motorsports için de değerlendirmelerde bulunan Metin Atış, "Takımımızın yine hedefleri yüksek. Her geçen yıl da büyüyor.  Bizim için de ayrı bir heyecan.  Yeşil Bursa Rallisi çok kıymetli ama ilginin daha da artırılması lazım. Atış Motorspor üniversite ile bir iş birliği yapacak. Otomotiv üzerine çalışan öğrencilerle iş birliği gerçekleştirecek. Organizasyondan tek değil maksimum faydanın sağlanması lazım. Şehre ne kadar fayda sağlarsak o kadar mutlu oluruz. Atış Grup olarak da 2 perakendenin de içinde olduğu projemiz geliyor" dedi.

Editör: Haber Merkezi