1999 doğumlu 1.94 cm boyundaki genç yetenek kendisini 3 yıllığına profesyonel yapan imzayı Başkan Ali Ay ile birlikte attı. Oldukça heyecanlı olan Ataberk, Bursaspor’a uzun yıllar hizmet etmek istediğini ve Bursaspor A takımında forma giyebilmek için çok çalışacağını belirtti.

Başkan Ali Ay, Ataberk Dadakdeniz’in profesyonel imzasının Bursaspor’a hayırlı olmasını diledi. Bursaspor’un, Bursasporlular ile başarıya ulaşacağını belirten Başkanımız Ali Ay şu açıklamalarda bulundu; "Genç çocuklarımız, altyapıdaki arkadaşlarımız çalıştıkları takdirde heran Bursaspor’da kendilerini bulabilirler.

Bu tamamıyle çalışmaya bağlı. Metin Mert Hocamız izlemiş ve beğenmiş. Kendisiyle sözleşme imzaladık. Ailesine, kendisine ve Bursaspor camiasına hayırlı uğurlu olsun. Bu sene profesyonel yaptığımız altı oyuncumuz oluyor. Biz altyapıya Safirbet çok önem veriyoruz. Çocuklarımız çalışacaklar ve kendilerini gösterecekler. Hocalarımız devamlı takipte.

Demek ki çalışınca oluyor. Ailesini de tebrik ediyorum. Allah inşallah yolunu açık eder. Ben her zaman şuna değiniyorum; Bursaspor, Bursasporlular ile başarıya ulaşır. Biz bunu 2010 yılında gördük. İnşallah çok daha iyi olacak" dedi.