Eylül ayında başlayacak olan Bölgesel Amatör ligde ilk defa mücadele edecek olan İnegöl Kurtuluşspordan destek ziyaretleri sürüyor.  Bu yıl hedefi Bal Ligin’de başarılı olmak olan sarı kırmızılı İnegöl temsilcisine İnegöl’ün sayılan ve sevilen esnafları da destek olmaya devam ediyor.

ŞEHRİMİZİN TAKIMINI  DESTEKLİYORUZ 
 Modda mobilya sahibi Hamit Haraslı her zaman Kurtuluşspor’un yanında olduklarını ifade etti. Haraslı, “Kurtuluşspor’un bize nerde ne zaman nasıl ihtiyacı olursa biz hemen orada oluruz. Şehrimizin takımını sonuna kadar destekliyoruz.  Kurtuluşspor’un, İnegöl için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. O yüzden Kurtuluşspora sahip çıkacağız” dedi.

YAPILAN DESTEĞİN ÖNEMİNE VURGU YAPTI 
Kurtuluşspor Başkanı Talha Öziş Kurtuluşsporun profosyonel Ligi hak ettiğini söyledi. Öziş yaptığı açıklamada " Kulübümüze destek veren Hamit Haraslı’ya Kendim ve kulübüm adına teşekkür ediyorum. Kurtuluşspor için her zaman elimizi taşın altına sokmaktan çekinmedik.  Diğer iş adamlara ve futbol severleri desteğe davet ediyorum, bizler gibi herkesin bu taşın altına elini sokmasını bekliyoruz. Kurtuluşspor sadece Kurtuluşspor yöneticilerinin takımı değil bu şehrin takımıdır.” Şeklinde açıklamalarda bulundu.