TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta Kırşehir Belediyesporu'u kendi sahasında 5-2 mağlup eden Karacabey Belediyespor'da bdullah Dijlan Aydın, Sadık Arda Yılmaztürk ve Uğur Mustafa Türk maçı değerlendirdi.

Uğur Mustafa Türk "Öncelikle bu galibiyetten dolayı çok mutluyuz. Takımı devre arasından sonra inanılmaz bir başarı sağladık. Bu başarıyıda devam ettireceğiz Allah'ın izniyle. Sezon sonu takımı play-off'a sokup oradanda inşallah bir üst lige çıkacağız." dedi.

Sadık Arda Yılmaztürk "Sezonun ilk yarısı sıkıntılı süreçler geçirdik, ikinci yarı inanılmazı başardık. Şuan bütün herşey bizim elimizde, yaşadığımız kötü günleri unutmuyoruz ve onuda güzel bir şekilde taçlandırmak istiyoruz. İnşallah Play-Off'a kalıp oradan da bir üste lige çıkmayı düşünüyoruz." dedi.

Abdullah Dijlan Aydın "Arkadaşlarımın dediği gibi ilk yarı kötü zamanlar geçirdik. Yeni bir oluşum oldu. Transferlerle bir çıkışa geçtik. 8'de 8 yaparak çok iyi bir seri yakaladık. Ondan sonra arada biraz puan kaypları oldu. Biz iyi bir takımı şuan tek hedefimiz play-off'a girmek." dedi.