Transfer sürecinde çok hassas davrandıklarını belirten Özbek “ Bu sene tarihimizin en önemli sezonlarından birini oynayacağız. İlk defa profesyonel bir ligde oynamanın heyecanı hem yönetim kurulunda ki arkadaşlarımızda, hem de taraftarlarımızda var. Profesyonel bir kulüp olmanın getirmiş olduğu yükümlülükler ve zorlukların farkındayız, camiamızın desteği ile bu zorlukların üstesinden geleceğimizi düşünüyorum.

TRANSFERİ BİTİRMEK ÜZEREYİZ

Transfer döneminde çok hassas davrandıklarını belirten Özbek “ Transfer sürecinde çok hassas bir şekilde ilerledik. Aldığımız tüm oyuncuların tamamı kendi liglerinde oynamış oyunculardır. Bu ligin tecrübeli oyuncularının yanı sıra gelecek vaat genç oyuncuları transfer ettik. Burada ki amacımız genç kardeşlerimizi takıma adapte ederek önümüzdeki yılların iskelet kadrosunu oluşturmaktır. Kamp döneminde eksik görülen yerlere bir veya iki transfer yaptıktan sonra transfer dönemini kapatacağız”

KAMP SÜRECİNİ İYİ DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUZ.

24 Temmuz’da antrenmanlara başladığımızı belirten Özbek “ Oldukça yoğun bir şekilde idmanlarımızı devam ettiriyoruz. Aramıza yeni katılan oyuncu grubunun adapte olması için elimizden geleni yapıyoruz. Nasip olursa 13 Ağustos’ta Özlüce tesislerinde Bursaspor ile hazırlık maçı yapacağız. Hazırlık maçından sonra iki gün ara vereceğiz ve yaklaşık 13 gün sürecek Afyon kampına gidip, orada yapacağımız hazırlık maçları ile lige hazır hale gelmek istiyoruz” diye konuştu.

Editör: Haber Merkezi