Hürriyet sahasında oynanan maçta iki kaliteli ekip güzel bir futbol ortaya koyarken mücadele dozu oldukça yüksekti.İlk yarı ortasaha mücadelesi şeklinde geçerken  25. Dakikada Kükürtlüspor golü bularak deplasmanda 1-0 öne geçmeyi başardı.

Golden sonra beraberlik için rakip kalede etkili olmaya çalışan İnançspor istediği pozisyonları bulamazken ilk yarı bu skorla tamamlandı. İkinci yarıya 2 değişiklikle başlayan İnançspor bunun meyvesini de alırken oyuna dahil olan Ömer Faruk 46.dakikada takımının güzel paslaşmalarla getirdiği topta Ferhat ile buluşturdu ve günün yıldızı Ferhat skora denge getirmeyi başardı.

Whatsapp Görsel 2024 02 25 Saat 21.45.47 167F34F4

Golden sonra da maçal ağırlığını iyice koyan inanç spor arka arkaya etkili pozisyonlar bulurken Kükürtlüspor rakibine cevap veremedi.Yine gelişen atakta Ferhat takipçiliği sonucunda 1 gol daha kaydederek takımını 2-1 öne geçirmeyi başardı.

Whatsapp Görsel 2024 02 25 Saat 21.45.47 217B294D

Kükürtlüspor beraberlik için yüklenirken İnançspor savunması hiç hata yapmadı ve maç bu skorla tamamlandı. İnançspor 2.maçından da galip ayrılarak liderliğini sürdürürken,Kükürtlüspor bu sezonki ilk yenilgisini tadmış oldu. İnançspor haftaya Baharspora konuk olurken,Kükürtlüspor kendi sahasında Yunuselispor ile karşılaşacak.

Editör: Haber Merkezi