Transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor’da önemli bir gelişme yaşandı. Yeşil beyazlı ekipte daha önceden prensip anlaşmasına varılan 30 yaşındaki forvet oyuncusu İbrahim Yılmaz’ın transferinden önceki gece yarısı vazgeçildiği öğrenildi.

Teknik Direktör Pablo Martin Batalla ile de fikir alışverişi yapan yeşil beyazlı yönetimin, başka bir isimle nihai anlaşma yaptığı için bu transferden vazgeçtiği bildirildi.

Ekran Görüntüsü 2024 06 26 171056

KRAL İSHAK GELEBİLİR

Yeni sezonda şampiyonluk için mücadele edecek olan Bursaspor’da yönetim kurulu transferlerde hata yapmak istemezken, forvet takviyesi için İbrahim Yılmaz’ın yerine düşünülen ismin, 3. Lig’de son iki sezonun gol kralı İshak Kurt olduğu tahmin ediliyor.

Geride bıraktığımız sezon 3. Lig 1. Grup’ta açık ara şampiyonluğa ulaşan Adana FK’da 25 maçta 22 gol atarak gol kralı olan Kurt, bir önceki sezon ise Efeler 09 Spor’da 35 maçta 25 gol atarak krallık tacını takmıştı.

A W892289 06

BATALLA ONAY VERECEK

Diğer yandan alternatifli ve yaş kontenjanına uygun bir kadro kurmanın hesaplarını yapan yeşil beyazlı ekipte forvet bölgesine en az iki takviye yapılmasının planlandığı öğrenildi. En uç bölge için 3-4 önemli ismin listede olduğu Timsah’ta, Teknik Direktör Pablo Martin Batalla’nın onay verdiği futbolcularla resmi anlaşmaların yapılıp kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

Editör: Haber Merkezi