Yüzüncü Yıl Atatürk Sütaş Stadyumu’nda saat 14.00’te başlayacak karşılaşmayı Ardahan bölgesi B klasman hakemi Doğu Yılmaz yönetecek. Yılmaz’ın yardımcılıklarını Faruk Yağlı ve İbrahim Ethem Potuk yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Abdülselam Koçak olacak.

3 CEZALI OYUNCU VAR

Üst üste aldığı Adıyaman FK ve Serik Belediye galibiyetleriyle taraftarının yüzünü güldürüp Kırşehir FSK ve Kırklarelispor yenilgileriyle üst sıralara tırmanma fırsatını değerlendiremeyen Bursaspor bugünkü rakibi Zonguldak Kömür’ü mağlup ederek moral bulmak istiyor.

Teknik Direktör Murat Sözkesen ve talebeleri bugünkü karşılaşmayı kazanmaktan başka bir şey düşünmüyor. Sakatlığı nedeniyle ilk yarıyı kapatan Hasan Sabri Karaca’nın dışında sarı kart cezalıları Berat Aldındiş, Yusuf Sertkaya ve Ozan İsmail Koç bugünkü karşılaşmada forma giyemeyecek. Cezaları sona eren Ertuğrul Kurtuluş ile Bilal Güney’in 11’e dönmesi bekleniyor.

TARAFTAR GÖREVE

2 haftadır galibiyet hasreti çeken Bursaspor bugünkü Zonguldak maçında taraftarının desteği bekliyor. Yeşil beyazlılar alt sıralardan uzaklaşma adına kritik öneme sahip mücadeleyi tribünleri dolduracak taraftarında vereceği desteğiyle kazanıp moral bulmak istiyor. Yeşil beyazlı yönetim bugünkü karşılaşma öncesinde dün satışa çıkan bilet fiyatlarında bir kez daha indirime gitti.

GELİN DESTEK VERİN

Yapılan indirimle birlikte Güney Kale Arkası Tribünü 50 TL’ye inerken, Doğu Üst 100, Doğu Alt tribünü biletleri ise 130 TL’ye satılıyor. VIP Tribünü: 200, Batı Alt Tribünü: 250, 1963 Tribünü de 300 TL’ye indirildi. En düşük biletin 50 TL’ye indiği bugünkü maça taraftarın ilgi göstermesi ve genç oyunculara destek olması bekleniyor. Bu arada kadın ve 16 yaş altı çocuklar iç saha maçlarını Kuzey Kale Arkası Tribününde 20 TL’ye izleyebiliyor. Şehrimizin amatör futbol kulüplerinde lisanslı olarak forma giyen 10-17 yaşları arasındaki sporcular için uygulanan maç bileti ise 10 TL.

Editör: Haber Merkezi