Sarı Lacivert son olarak geçtiğimiz sezon Gençlergücüspor’da stoper oynayan 20 yaşındaki genç yetenek Doğuş Yıldırım’ı kadrosuna kattı. 1997 doğumlu genç oyuncu, savaşçı kimliğiyle dikkat çekiyor. Hırsı ve mücadeleci oyun anlayışıyla, yeni sezonda Doğanspor’un defansında en önemli kozlarından biri olacak.

Tesislerde düzenlenen imza töreninde Başkan yardımcısı Gökhan Emre ve Antrenör Ömer Bakay hazır bulundu. İmza töreni sonrasında açıklamalarda bulunan Gökhan Emre "Emret gelecek vadeden bir oyuncu. Bize ve ilerleyen dönemde İnegöl futboluna katkı sunabilir. Genç ve yetenekli bir oyuncu. Stoperde önemli bir eksiğimizi giderecektir. Bu sene Süper Amatör Ligde başarılı olacağımıza inanıyorum. Teknik Direktörümüz Ömer Bakay’ın belirlediği oyuncularla görüşmelerimiz sürüyor. Anlaştığımız oyuncular ile sözleşme imzalamaya devam edeceğiz" dedi.

Kariyerine Ilgarspor’da başlayan genç stoper burada 3 sezon forma giydi, daha sonra 3 sezonda Karadeniz Güvenspor formasını giydi. Son olarakta Gençlergücüspor takımı formasını giydi. Yeni sezonda Doğanspor formasını giyecek.