banner300

Yotube Bursasporx.com

Suat Paçacı'dan Serdar Aziz ile ilgili açıklama

ursaspor Kulübü Basın Sözcüsü Suat Paçacı, takım kaptanı Serdar Aziz'i gelecek sezon kadroda görmek istemedikleri yönündeki iddiaları yalanladı.

Bursaspor 31.03.2016, 09:15
Suat Paçacı'dan Serdar Aziz ile ilgili açıklama

Paçacı, yaptığı açıklamada, tecrübeli oyuncunun menajeri Haluk Canatar'ın "Bursaspor Serdar Aziz ile ilgili gelecek görmüyor" yönündeki ifadelerine değinerek, "Serdar Aziz'i gelecek sezon kadromuzda görmek istemediğimiz yönündeki söylemler gerçeği yansıtmıyor. Her takım kendisini ispat eden böyle bir oyuncuyu kadrosunda tutmak ister. Serdar Aziz'in menajeri bizi şaşırttı." dedi.Serdar Aziz'in, Bursaspor ile 2018'e kadar sözleşmesinin bulunduğunu ve takımın kaptanı olarak görev yaptığını belirten Paçacı, şöyle konuştu:

"Serdar, milli takımda çok değerli bir oyuncu durumunda. Serdar'ı sadece Bursaspor değil gelecek sezon Türkiye ve Avrupa'nın önde gelen kulüpleri de kadrolarında görmek ister. Yönetim kurulumuzun böyle bir beyanatı ve düşüncesi yoktur. Serdar şu anda bizim sözleşmeli futbolcumuzdur ve gelecek sezonla ilgili planlarımız da elbette vardır. Önümüzdeki sezon birçok oyuncu gelecektir ya da takımdan gidecektir ama Serdar Aziz çok kaliteli bir oyuncudur."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@