banner300

Yotube Bursasporx.com

Mert Günok takım arkadaşlarına veda etti

Avusturya kampında yeni sezona hazırlanan Bursaspor'da, bir veda gerçekleşti. Genç kaleci Mert Günok, takım arkadaşlarına veda etti.

Bursaspor 26.07.2017, 14:36 26.07.2017, 14:55

İki yıldır Bursaspor'da görev yapan tecrübeli eldiven Mert Günok, Avusturya kampında takım arkadaşlarına veda etti. Duygusal anların yaşandığı vedada Mert "Hepinize çok teşekkür ediyorum. Burada gerçekten çok güzel anılarım oldu, çok güzel insanlarla tanıştım. Burada yaşadığım iyi ve kötü anıları hiç bir zaman untumayacağım" dedi.

Genç kaleci Mert Günok; "Acısıyla tatlısıyla 2 seneyi geride bıraktım bu kulüpte. Güzel arkadaşlıklar biriktirdik, güzel insanlarla tanıştım burada. Kendi adıma bunları çok değerli şeyler olarak görüyorum. Her şeyden önce insanız. Acı tatlı anılarımız oldu. Geçtiğimiz sene sıkıntılı günler yaşadık. Profesyonel davranıp oynadığım zaman her zaman elimden geleni yaptım, oynamadığım zamanlarda da arkadaşlarıma her türlü desteği verdim. Bu konuda vicdanım rahat. Belki daha güzel şeyler yaşayabilirdik burda. Bursa şehrini, Bursa halkını gerçekten çok sevdim. İstanbul'dan sonra benim için çok güzel bir deneyim oldu. Şimdi bir veda olacak, arkadaşlarımdan burada sevdiğim insanlardan ayrılacağım için tabiki bir hüzün olacak ama sonuçta futbolun içinde var bu" dedi.

Bursaspor camiasına ve bu camiada çalışan herkese çok teşekkür eden Mert Günok, Bursaspor'da futbolcuların kendi arasında oluşturduğu bağı hiç bir zaman unutmayacağını dile getirdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@