banner300

Yotube Bursasporx.com

İnegölspor'dan Samsunspor maçı değerlendirmesi

TFF 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor Kulüp Başkanı Eşref Güç ve Teknik Direktör Fatih Akyel, 3-2 mağlup oldukları Samsunspor maçına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Futbol 08.10.2018, 14:04 27.02.2019, 14:43
İnegölspor'dan Samsunspor maçı değerlendirmesi

TFF 2.Lig Beyaz Grup ekiplerinden İnegölspor Kulüp Başkanı Eşref Güç "Öncelikle başta ifade etmiştim. İyi bir başlangıç yapmak istiyorduk. Samsunspor maçı dönüm noktası olsun istiyorduk. Nasip olmadı ama şunu gördüm. Seyirci olsun yönetim olsun güzel bir ambiyans vardı. Seyirci çok güzel destekledi. O ışığı gördüm. Biz inşallah önümüzdeki hafta Keçiören maçında yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Bugün umutlandım. Çünkü Samsun çok iyi bir takım ama bizde kötü takım değiliz. İnşallah baskılar kalktı üzerimizden. Kenetlenip, güzel sonuçlar almaya başlamamız lazım. Artık onun zamanı geliyor. Artık sabrın sonu gelmesi lazım. Önümüzdeki haftaya bakacağız. Daha iyi olacak gibi gözüküyor" dedi.

Teknik Direktör Fatih Akyel maçın ardından yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamasında şunları söyledi: "Samsunspor biliyorsunuz çok büyük bütçelerle kurulmuş bir takım. İyi oyuncuları var. 1.Ligden oynayan oyuncuları var. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Mücadelemize devam edeceğiz. Bu maç bizim için ölçü değil. Ama biz önümüzdeki haftalarda daha iyi olup, yukarılara doğru tırmanacağız inşallah"

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@