Elbeyli Üzüm Spor Kulübü yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

04.11.2022 tarihinde atıcılar sahasında Şükraniyespor ile oynadığımız futbol karşılaşmasında maç içinde defalarca futbolcularımızın ayak bileklerine çift atlayarak basılmasına orta hakem ve yan hakem değil kart faul bile vermedi.

Maçın 10 ve 14 dakikalarında tekme ve ayak bileklerine darbeleri yan hakemin önünde olmasına rağmen hiç bir tepki vermemiştir. Kendisini bizzat ben hocam bak bunların her biri futbolcunun ayağını kırabilir siz ne yapıyorsunuz dediğim halde bir öğrenmişler 'hocam geç yerine'

Evet bizde geçtik yerimize dakika 80 de dediğimiz olayı yaşadık takımımız oyuncularından Deniz Toplu'nun ayağı benzer pozisyonda kırıldı ve hakem yine bir şey göstermedi. Rakip oyuncu hakemde yanında iken bana hocam kusura bakma isteyerek yapmadım diyor ve bizim maçın hakemi yüzde yüz kırmızıları vermiyor nasıl olacak bu iş ölmelerimi gerekir.

O zaman yoldan geçenlerin eline verin bir bayrak yan hakemlik yapsın zira orta hakemler kafalarına göre icraat yapıyor şimdi ne olacak o kırılan ayak o verilen emekler o futbolcunun geleceğinin hesabını kime soracağız, sizin çocuklarınız yok mu?

Unutmayın bu futbolcunun da anası babası var vicdansızlar .

Elbeyli Üzüm Spor Kulubü