Geçtiğimiz sezon B grubunda şampiyon olan fakat play-offlarda istediği başarıyı elde edemeyen Orhangazi temsilcisi Çakırlıspor başında teknik direktör Serkan Bulut'u ayrılmasının ardından Teknik direktör Abdülkadir Bülbül çıktı.

Osmaniyespor'un başında ise Geçtiğimiz sezon Kurtuluşspor ile başarılı bir sezon geçiren Güray Şengün vardı.

392796550_816157877182346_497353616672918508_n

Dostça başlayan maçta Orhangazi'li sporseverler büyük ilgi gösterdi, sadece takımlarını desteklediler, saha içinde futbolcular centilmence ve sadece kazanmak için mücadele ettiler. Çakırlıspor Başkanı İsmail SUSAM VE yöneticileri Osmaniyespor 2. Başkanı Hikmet Işık ve yöneticileri, takımı misafirperver bir şekilde karşılayıp konuk ettiler.

Ev sahibi Çakırlıspor'un daha iyi oynadığı, birçok gol pozisyonundan yararlanamadığını, ikinci yarıda karşılıklı 2 topun direkten döndüğü bir maç oldu. 3 puanı kaçıran taraf Çakırlıspor olurken takımlar sahadan birer puan alarak ayrıldı.

Karşılaşmayı Hürspor Başkanı Hayrettin Taşçı, İznikspor Başkanı Mehmet Pösteki, Elbeyli Üzümspor Başkanı Engin Akbaşlı ve eski Orhangazi ilçe spor müdürü Salih Turgut Mete'de tribünlerde yerini alıp izleyenler arasındaydı.

Editör: Haber Merkezi