Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerinde gerçekleşen tanıtım lansmanına Başkan Recep Günay, Yönetim Kurulu üyemiz Samet İlhan ve Tarım Peyzaj A.Ş Genel Müdürü Semih Polat katıldı.

Bursaspor Başkanı Recep Günay: “Öncelikle hepinize hayırlı günler dilerim, Bursaspor adını kullanarak Bursa’da isim yapan kişilerin terkettiği, uzaktan seyrettiği bir zamanda kulübümüze sahip çıkan Tarım A.Ş’ye teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

gogus-sponsorumuz-tarim-peyzaj-a-s_1650192b6ec866

Tarım Peyzaj A.Ş. Genel Müdürü Semih Polat ise “Bursa Büyükşehir Belediyesi İştiraki olarak geçtiğimiz sene olduğu gibi bu senede Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’ın beyfendinin talimatlarıyla şehrimizin gözbebeği Bursasporumuzun göğüs sponsorluğunu sezon sonuna kadar almış bulunmaktayız. Kulübümüze hayırlı olmasını temenni diyorum, şehrimize inşallah güzel günler getirmesini temenni ediyorum. İnşallah hayırlı, başarıllı bir sezon olur. Geçtiğimiz hafta gururlandığımız gibi Nazilli Belediyespor maçında da aynı şekliyle süreci devam ettirmek istiyoruz. Başkanımıza, yönetim kadromuza, futbolcularımıza başarılar diliyoruz. Sayın Alinur Aktaş’ın talimatlarıyla biz Bursasporumuzun gözbebeğimizin yanındayız, yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Editör: Haber Merkezi