Ozan İsmail Koç’un alacaklarını tahsil edemediği için TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu’na (UÇK) başvurup serbest kaldığı yeşil-beyazlı ekipte başka ayrılıklar da kapıda.

Recep Günay yönetiminin ödeyecek maddi kaynağa sahip olmamasına rağmen, sezon başında sözleşmelerini iyileştirerek maaşlarında önemli miktarda zam yaptığı ancak beklenildiği gibi ödeme yapmadığı Bursaspor’da diğer oyuncular da sırada bekliyor.

TFF’ye başvuran futbolculardan kaleciler Canberk Yurdakul ve Deniz Aydın’ın yanı sıra Berat Altındiş ve Çağatay Yılmaz’ın da sözleşmelerini feshederek yuvadan uçma ihtimali bulunuyor.

Göreve geldikleri günden bu yana herkese laf yetiştirmek dışında bir icraat yapmayan Recep Günay yönetimi, önce SGK, ardından vergi borcu taksitini ödemeyerek yapılandırmanın bozulmasına neden olarak Bursaspor kulübünün büyük zarara uğratmasına neden oldu.

Bir şeyler yapamayacaklarını bildikleri halde kongre tarihini erken almayarak gelecek yönetimin de zaman kazanmasını engelleyen mevcut yönetim kurulu, yeşil-beyazlı kulübün tarihine kara leke olarak geçen yönetimlerden biri daha olacak.

Kaynak: Olay