Bursaspor yönetimi, yeni dönemle ilgili durum değerlendirmesinde bulundu. Başkan Ömer Furkan Banaz’ın başkanlığında Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde dün gece toplanan yeşil-beyazlı yönetimin, “göreve devam” kararı aldığı bildirildi.

SABAHA KADAR SÜRDÜ

27 Şubat’ta yapılan Bursaspor Olağanüstü Genel Kurulu’nda, Haziran 2024’e kadar seçilen Banaz yönetiminin, sabahın ilk ışıklarına kadar süren toplantıda, görevine devam etmeye karar verdiği öğrenildi.

YOL HARİTASI KONUŞULDU

Yönetimin, 2.Lig’de mücadele edilecek yeni sezon öncesi yol haritasını belirlemek amacıyla geniş bir durum değerlendirmesi yaptığı ifade edildi. Yeşil-beyazlı yönetimin, transfer tahtasının durumu, takım kadrosu ve teknik adam konusunda da görüş alışverişinde bulunduğu belirtildi.

DEĞERLENDİRMELER SÜRECEK

Banaz yönetiminin, çözüm bekleyen konularla ilgili değerlendirmelerini önümüzdeki günlerde de sürdüreceği ve yapılması gereken icraatlarla ilgili somut kararlar alacağı öğrenildi.

ÖZEN, YENİ SİYAH FORMAYI PAYLAŞTI

Bu arada Bursaspor yönetiminin, yeni sezon anlaşmayı planladığı firmaya yeni numune formalar yaptırdığı belirtildi. Bursastore’dan Sorumlu Yönetici Onur Özen de altın sarısı logolu ve siyah renkteki yeni tasarlanan formayı sosyal medyasından timsah figürüyle birlikte paylaştı.

Editör: Haber Merkezi