Bursaspor’da Recep Günay yönetiminin, tüm tepkilere rağmen görevi bırakmamaya kararlı olduğu öğrenildi. Esenler Erokspor ile oynanan maçın ardından Teksas’ın düzenlendiği organizasyonda, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’ne kalabalık bir şekilde giden taraftarın istifa çağrısına bir kez daha kulak tıkayan yönetim kurulunun olağanüstü kongreye gitme gibi bir gündeminin olmadığı ifade edildi.

CEZAYI ÖNLEYEMEDİLER

Sezon başında tecrübeli oyuncuları takımda tutamayan, ilk yarı bitmeden üç farklı teknik adamla çalışan ve göz göre göre gelen 3 puan silme cezasını önleyemeyen Recep Günay yönetiminin nasıl bir planının olduğu ise merak ediliyor. Hali hazırda transfer tahtası kapalı olan ve tahtayı açabilmek için çok kısa bir zamanı bulunan

Bursaspor’da tahtanın açılabilme ihtimali imkansıza yakın görünüyor.

‘İSTİFA TEK YOLDUR’

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde toplanarak yönetimi istifaya davet eden taraftarlar adına açıklama yapan Teksaslı Bursasporlular Derneği Başkanı Ertuğ Toker, yönetimin Bursaspor’un önünü açması gerektiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: “Kulübü adeta imha etmeye gelmiş gibi hızla uçuruma sürükleyen bu yönetim, artık ömrünü tamamlamıştır. İstifa, önlerindeki tek yoldur.”

‘KOLTUKLARI TERKETSİNLER’

“Hâlâ içlerinde bir gram Bursaspor sevdası varsa, Bu kentte insan içine çıkacak yüzleri olsun istiyorlarsa, vakit kaybetmeden, koltuklarını terk etsinler. İstifaları ile kulübün önündeki ilk engel kalkacak, daha güçlü, saygın ve aklı başında bir yönetimle de yeni ve güzel bir sayfa açılacaktır. Mevki, makam ve sermaye sahibi samimi Bursasporlular da, kötülerinden yüz bin kat fazla iyiye sahip bu camiaya ve bu köklü kulübe sahip çıkacak, meşaleyi yakacaktır.”

Kaynak: Olay | Emre Kurtbay