Enes Çelik başkanlığındaki yönetim kurulu transfer tahtasındaki maddi problemleri ortadan kaldırdı. İş sadece bürokratik işlemlere kaldı. Yönetim TFF ve UEFA’dan tahtanın açıldığına dair belgenin kulübe ulaşmasını bekliyor.

Bursaspor’da nefesler tutuldu, Enes Çelik başkanlığındaki yönetim kurulunun camiaya transfer tahtası konusunda yapacağı açıklamaya çevrildi.

MUSTAFA BOZBEY ŞİFRELERİ VERDİ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey Bursaspor Başkanı Enes Çelik’le yaptığı görüşmenin ardından Yeşil Beyazlı camiaya müjdeli haberin şifrelerini verirken, transfer tahtasının açılacağını dile getirdi. Mustafa Bozbey’in bu açıklamasının hemen ardından özellikle sosyal medyada taraftarların yaşadığı heyecanın dozu bir kat daha arttı.

TFF VE UEFA’DAN BELGE BEKLENİYOR

Edinilen bilgiye göre yönetim uzun süredir kapalı olan transfer tahtasıyla ilgili sorun yaratan dosyaları çözüme kavuşturdu. Yapılan pazarlıklar neticesinde sorunun maddi boyutunu çözen Enes Çelik ve ekibi işin bürokratik kısmındaki prosedürleri yerine getirmeye çalışıyor. Türkiye Futbol Federasyonu ve UEFA’yla yapılan görüşmelerin son aşamaya geldiği ifade edildi.  Yönetim transfer tahtasının açıldığına dair belge kulübe ulaştıktan sonra kamuoyunun merakla beklediği açıklamayı yapacak.

Kaynak: Bursa Hakimiyet