Bursaspor’da başkan adayları, 13-20 Ocak tarihlerinde yapılacak olağanüstü kongrede aday olabilmek için gerekli olan noterden 100 üye imzasını toplamak için yoğun bir mesai harcıyor.
“Adayım” diyen 5 başkan adayı, adeta imza seferberliği başlattı!

Adaylığını açıklayan Bursaspor’un efsane kaptanlarından Sinan Bür, Bursasporlu Profesyonel Futbolcular Dayanışma Derneği’nin desteğiyle İhsaniye’deki 16.noterde imza toplamaya devam ediyor.

Başkan adaylarından Ersoy Saitoğlu, Ulucami karşısında bulunan 6. noterde imza topladıklarını açıklarken, Raşit Barışıcı da bu akşam (perşembe) saat 18.00’den itibaren Kültürpark Göl Çay Bahçesi’nde noterden imza toplayacağını bildirdi.

Bekir Ön ise Timsah Arena’nın karşısındaki 34.noterde üyelerden imza topluyor. İstanbul’dan gelerek yönetime aday olan Melik Ramisoğlu’nun ekip liderliğindeki liste ise, bugün Heykel’deki 6. noterde imza toplamaya başladı.

BAŞVURULAR 6 OCAK CUMARTESİ

6 Ocak Cumartesi günü Divan Başkanlık Kurulu’na başvurularını vermeleri gereken adayların, 5 Ocak Cuma akşamı saat 17.00’ye kadar kongre üyelerinden noter onaylı en az 100 imza alması gerekiyor.

Editör: Haber Merkezi