Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nde düzenlenen lansmana Bursaspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri Savaş Sefa, Metin Genç ile Ersoy Horoz Acarhoroz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Acarhoroz katıldı.

Ersoy Horoz, “Bugün ilk günümüz. Heyecanımızı mazur görün. İlk sponsorluk anlaşmamızı Acarhoroz İnşaat AŞ. İle yaptık. Kendilerine şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

17 MİLYON TL’LİK KATKI!

Daha söz hakkı alan Serdar Acarhoroz, şunları söyledi: “Bir seçim sürecinden geçtik. Sevgili abim Recep Günay başkan oldu. Destek vereceğimi daha önce söylemiştim. Recep Başkana da benden istediğin bir şey var mı dedim. Loca alın dedi. Aldık. Ama loca almakla da olmaz. Bursaspor bir yangının içerisinde. Dost görünenler ellerini çekti.

Düşmansal saldırılara geçtiler. Böyle olmaz. Birlik beraberlik gerekir. 17 milyon TL’lik bir vergi borcu vardı. Ben de bu problemi sponsorluk anlaşması yaparak çözdük. Sadece bu da değil. Bir futbolcunun da maliyetini karşılamak istiyorum. Elimizde bulunan mevcut kadroyu tutmak zorundayız. Ben bir kıvılcım yakmak istiyorum. Bursa’dan ricam herkes taşın altına elini koysun. Ben gerçek Bursasporluluğun bu olduğunu düşünüyorum. Ben bu kadarla da kalmayacağım ve desteğimi sürdüreceğim. Sadece parasal değil, projelerimle de destek vereceğim.”

Editör: Haber Merkezi