Erkan Kamat suskunluğunu bozdu!

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat, Yeşil-Beyazlıların resmi sitesinden açıklamalarda bulundu.

Bursaspor 28.10.2020, 17:41
Erkan Kamat suskunluğunu bozdu!

Bursaspor Kulübü Başkanı Erkan Kamat suskunluğunu bozdu ve res mi siteden şu açıklamayı yaptı.

"Çok Değerli Bursaspor Ailesi, içinde bulunduğumuz bu zorlu süreçte ben ve yönetim kurulu üyelerimizin gösterdiği iyi niyetli çalışmalardan dolayı kimsenin şüphesi olmasın. Biz Bursaspor ailesinin temsilcileri olarak aldığımız kararları tamamen Bursaspor Kulübü'nün menfaatleri doğrultusunda aldığımızı bilmenizi isterim.

Oyuncularımız Serdar Özkan ve Sedat Dursun, yönetim kurulumuzun kararıyla süresiz kadro dışı bırakılmıştır.

Bugüne kadar Mustafa Er hocamız ve beraberindeki teknik kadroya nasıl inandıysak bugünden itibaren daha çok güvendiğimizi belirtmek isterim. Takımdaki tüm oyuncularımıza ve teknik kadromuza sizlerin de inanarak sahip çıkmanızı rica ediyorum. Zaman içerisinde her şeyin daha iyi olacağını ve mutlaka Süper Lig'e çıkmak için her şeyi yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Önümüzdeki günlerde herkesin beklediği çok kapsamlı basın toplantısını yaparak tüm detaylarıyla Bursaspor Ailesini bilgilendireceğim.

Şahsım ve Yönetim Kurulu Üyelerim adına saygılarımı sunarım." 

Yorumlar (1)
timsah 1 ay önce
başkan sen bari yapma tranfer yapmadın elindekini cezalandıriyon bu ne kabak ne lahana recep ve cuneyt gibi öküzlerden medet bekliyom er de bursasporlu kaldıramaz bunu böyle bil
banner286
banner292
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
15°
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@