Deniz yoluyla İstanbul’a geçecek olan Bursaspor kafilesinde 18 futbolcu yer alıyor. Hareket öncesinde futbolcular Harun Tekin, Del Valle ve Josua John açıklamalarda bulundular.

Venezuellalı futbolcumuz Del Valle ise "Üç puan parolasıyla yola çıkıyoruz. Eğer kazanabilirsek önemli bir konuma geleceğiz. Onlarda geçen hafta kaybettiler. İyi bir galibiyetle döneceğimizi düşünüyorum. Kendimi iyi hissediyorum. Hocamızın bana verdiği şansları iyi değerlendirdiğimi ve hazır olduğumu düşünüyorum" dedi.

Josua John ise "Zor bir deplasman maçı bizi bekliyor. Hafta içinde iyi çalıştık. Takımdaki herkes şuanda verilecek şansı bekliyor. Önemli bir kulüple oynuyoruz biz onları yenebilecek güce sahibiz ve kendimize güveniyoruz" dedi.

Takım kaptanlarından tecrübeli file bekçisi Harun Tekin "Önemli bir karşılaşma. İnşallah bu karşılaşmadan 3 puanla döner yolumuza devam ederiz" dedi.

Bursaspor akşam saatlerinde kamp yapacağı otele yerleşecek ve yarın saat 20.00’da başlayacak olan Galatasaray maçını bekleyecek. 

Editör: Haber Merkezi