Orhangazi’de Gençlerbirliği U-16 takımının da sporcusu olan 15 yaşındaki Rüştü Kerem Çelik akrabalarının yaşadığı Yozgat’ın Çekerek ilçesinde 10 gün önce kamyonetin kasasından düşerek ağır yaralandı. Olaydan sonra Yozgat Şehir hastanesine kaldırılan ve burada yoğun bakıma alınan Rüştü Kerem Çelik dün akşam saatlerinde doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 16 yaşındaki Rüştü Kerem Çelik bugün Yozgat’ın Çekerek ilçesinde toprağa verilecek.

Çekerek’te toprağa verilecek

Orhangazi’de Gençlerbirliği alt yapısı sporcusu olan ve Orhangazi Ortaokulu Öğrencisi olan Rüştü Kerem Çelik bugün Yozgat’ın Çekerek ilçesinde toprağa verilecek. Gençlerbirliği kulübü sosyal medya hesabı üzerinden genç sporcu için taziye mesajı yayınladı.

rustu1-1692429983

Acımız büyük

Kulübümüz U-16 Sporcularından Rüştü Kerem ÇELİK, Trafik Kazası Sonucu Yaklaşık 10 Gündür Yozgat Şehir Hastanesinde Verdiği Yaşam Mücadelesini Kaybederek Bizlere Yasa Boğmuştur. Kederli Ailesine, Arkadaşlarına Sabırlar Dileriz.Mekanın Cennet Olsun Güzel Çocuk ifadelerine yer verdi.

Editör: Haber Merkezi