Bursa süper amatör liginde Orhangazi'yi 2. kez  temsil edecek olan Hürspor, yeni sezona tamamına yakın genç kadrosu ile hazırlanırken, liglerin başlamasına kısa bir süre kalmasına rağmen transfer çalışmalarını da sürdürüyor.

Yeşil sarılı temsilcimiz bu kapsamda 6 şubat tarihinde meydana gelen Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından depremin vurduğu Hatay'ın bu sene liglere katılmama kararı alan BAL ligi ekiplerinden İskenderunspor'dan Mertcan, Mehmet Can ve Eyüp Aksoy'u kadrosuna kattı.

WhatsApp Görsel 2023-10-13 saat 08.37.06_3dc6868b

Tamamına yakın genç kadrosu ile bir yandan yeni sezona şampiyonluk parolası ile başlamak isteyen temsilcimiz bir yandan da deprem yaralarının sarılmasına destek olmak için başlatmış olduğu ''bir hayal bir umut kampanyası'' ile deprem bölgesinde ki futbolculara da sahip çıkıyor. Şimdiye dek bölgeden 3 önemli ismi kadrosuna katan Hürspor,  aynı bölgeden kulüpleri kapanan bir çok futbolcuyu transfer etmek için çalışmalarına devam ederken,  bunun içinde başta Orhangazi'de faaliyet gösteren işletmeler olmak üzere Orhangazi halkından destek bekliyor.

Editör: Haber Merkezi