Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren ve Bursa’yı hem Kadınlar Basketbol Süper Lig’de ve EuroCup’ta temsil edecek olan Bursa Uludağ Basketbol Genel Koordinatörü Cemre Altınay, çalışmaların son sürat devam ettiğini aktarırken, “ Haftada 4 gün çift idman yapıyoruz. Haftaya takım tamamlanmış olur ve oryantasyonu da atlatırız. 31 Ağustos’ta düzenleyeceğimiz turnuvayla boy göstereceğiz. 3-4 ve 5 Eylül’de Kayseri Cup’a katılacağız. Şu an için iyiyiz” dedi.

WhatsApp Image 2023-08-04 at 14.56.05

Sezon öncesi hazırlıklarda basketbolcuların iyi bir performans sergilediğini aktaran Altınay, “Durumumuzu turnuvada görebiliriz. Rakiplerimiz bizim ayarımızda olacak. Ciddi bir yorgunluk söz konusu ama yüzler gülüyor. Akşam saatlerinde çalışıyoruz ama çocuklar hallerinden memnunlar. Konsantrasyonları mükemmel ve keyifler yerinde. İnsanları buraya çekmek için önemli bir çalışma yapıyoruz. Nilüfer TOFAŞ Spor Salonu’nun lokasyon olarak son derece mükemmel. Bizler her şeyi gerçekleştiriyoruz. Bundan sonrası ise taraftarda. Gelip keyif yaşasın” diye konuştu.

Bursa’nın kadın tek takımı olarak lig v Avrupa’da şehri temsil edeceklerini hatırlatan tecrübeli koordinatör, “ Taraftarımızın desteği ve motivasyonuyla bunu başarabiliriz. Bir kere gelsinler devamının geleceğinin garantisini ben veriyorum onlara” dedi.

Editör: Haber Merkezi