Bölgesel Amatör Lig'de 9'uncu Grup'ta mücadele eden temsilcilerimizden Gülbahçespor galibiyet serisine Arifiye Kalaycıspor ile devam etti.
Yenişehir Belediyespor zorlu geçen Maltepespor maçında 3 puana ulaşırken, Bursa Yıldırımspor, Beyoğlu deplasmanından 1 puanla döndü. Bursa Zaferspor ise lider Belediye Kütahyaspor'a sahasında mağlup oldu.
İŞTE SONUÇLAR
Bölgesel Amatör Ligi 9'uncu Grup
Arifiye Kalaycıspor 1 - 2 Gülbahçespor
Yenişehir Belediyespor 3 - 2 Maltepespor
Bozüyük Vitraspor 0 - 4 Vefa
Yeşilköyspor 0 - 3 Pamukova 1968 Spor
Beyoğlu Yeniçarşıspor 1 - 1 Bursa Yıldırımspor
Bursa Zaferspor 0 - 3 Belediye Kütahyaspor
TKİ Tavşanlı Linyitspor 2 - 3 Hendekspor
Bursa Süper Amatör Ligi A Grubu
Nilüfer Erdemlispor 0 - 3*Gemlik Vefaspor
Yenişehir Çeltikçispor 0 - 3* Kestel Belediyespor
Bağlarbaşıspor 4 - 0 Keles Gençlikspor
Bursa 19 Mayısspor 1 - 2 Görükle İpekspor
Fethiye İdman Yurdu 1 - 2 Burgazspor
İnegöl Gençlergücü 3 - 1 Akhisar Demirspor
Bursa Süper Amatör Ligi B Grubu
Orhaneli Gençlikspor 1 - 1 İnegöl Kurtuluşspor
Çağlayanspor 1 - 2 İsmetiye Gençlikspor
Hamitlerspor 2 - 1 Hürriyetspor
Yavuz Selimspor 4 - 1 Odunlukspor
Gürsu Belediyespor 0 - 0 İznikspor
Bursa Doğugücüspor 0 - 0 Mustafakemalpaşa Belediyespor
Bursa Süper Amatör Ligi C Grubu
İnegöl Kafkas Gençlikspor 3 - 0* Sölöz Gençlerbirliği
Orhangazi Gençlerbirliği 1 - 2 Duaçınarı Çınarspor
Elmasbahçelerspor 1 - 2 Gemlikspor
İnegöl Karadeniz Güvenspor 1 - 1 Bursa Emekspor
Milletspor 1 - 6 Şükraniyespor
Kemerçeşme Kanaryaspor 2 - 2 Hacıvatspor
Bursa 1'nci Amatör Küme
1'nci Grup
Çekirgespor 1 - 2 Bursa Güvenspor
Altınokspor 3 - 3 Ertuğrulgazi Meskenspor
Bursa Barbarosspor 4 - 1 Cumalıkızıkspor
Elbeyli Üzümspor - Akçalarspor
Cihanspor 2 - 2 Gemlik Umurspor
2'nci Grup
İnegöl Alanyurt Gençlikspor 3 - 0*Özlüce Gençlikspor
Bursa İhsaniyespor 0 - 2 Merinos 1938 Spor
Altınsabanspor 1 - 4 İnegöl Yenicespor
Karacabey Gençlerbirliği 3 - 3 Orhangazi Hürspor
Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 3 - 0 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor
3'üncü Grup
Harmancık Gençlikspor 3 - 0* MKP Tepecik Gençlikspor
Çiftehavuzlar Gençlikspor 0 - 2 Bursa Mimarsinan Gençlikspor
Nilüferspor 1987 2 - 2 Arabayatağıspor
Mudanyaspor 3 - 0 Değirmenlikızık Gençlikspor
Gemlik Körfezspor 3 - 1 Orhangazi Çakırlıspor
4'üncü Grup
Yeni Karamanspor 1 - 1 Panayır Güneşspor
Çelebi Mehmet Gençlikspor 1 - 0 Demetevler Gençlikspor
1922 Mütarekespor 2 - 1 İnegöl Doğanspor
Gürsu Yenidoğanspor 5 - 0 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa Tütünspor 1 - 0 Atıcılar Gençlikspor
5'nci Grup
Küplüpınar Yeşildağspor 1 - 4 Bursa Uludağ Yıldız Gençlikspor
İsabeyspor 0 - 0 Erikligücü Gençlikspor
1947 Çekirge İdman Yurdu 3 - 2 Panayırspor
Gemlik Çotanakspor 2 - 1 Ağaköyspor
Balkanspor 2 - 1 Demirtaşspor